KONST / Litografier / Färglitografi 14833271
nr 1483 3271
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 46/125, Landskap. Färglitografi, bildmått: 55x76 cm, yttermått inklusive ram: 67x88 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 19:03:04
22/8 18:58:05